תקנון האתר


ברוכים הבאים ל "מחיר הוגן", להלן "האתר".

השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן ומעיד על הסכמתך לנהוג לפי התקנון. התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. אתר "מחיר הוגן" הנו אתר אינטרנט המשמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט. כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות ל"מחיר הוגן". גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר..
תנאים מקדימים
רשאי להשתתף בתהליך הקניה משתמש אשר מלאו לו 18 שנים ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, כתובת מגורים בישראל ואמצעי תשלום בתוקף. מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של משתמש שהתנהגותו אינה לפי כללי ההשתתפות..
 מחיר הוגן עושה את כל המאמצים כדי לשמור על הליך מכירות הוגן. לכן במקרים הבאים תתכן מניעה של המכירה:
 
• במידה והגולש עבר על תנאי תקנון האתר ו/או חוקי הצרכנות המחייבים אותו.
• במידה ונמסרו פרטים אישיים שגויים בכוונה תחילה.
• בכל מקרה שנראה ע"י הבעלים כניסיון פגיעה בחנות.
 
חשוב להזין פרטים מדויקים בכדי למנוע תקלות מיותרות. פרטים אישיים ופרטי אמצעי התשלום ומקום המשלוח תקינים יאפשרו לנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר. מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית שיכולה לגרור תלונות ומשפטים. הרשמה לאתר מהווה את אישורכם והסכמתכם להצטרפות לרשימת התפוצה של האתר וקבלת מבצעים ותכנים פרסומיים באמצעות הדואר האלקטרוני. להסרה מרשימת התפוצה ניתן לפנות לשירות הלקוחות או במייל חוזר.
 
אבטחת מידע
 
 בעת רכישת המוצר אנו מאבטחים את האתר בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת מידה המחמירים ביותר. המידע הנמסר  לצורך ביצוע ההזמנה ישמש אותנו אך ורק למילוי בקשת הלקוח לאותו צורך או עניין, ולהמשך התקשרות ישירה עם הלקוח. מידע אשר הוזן במערכת לא יועבר לכל גורם למעט הצרכים הנדרשים להשלמת עסקת הלקוח. מפעיל האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה
 
הנהלת האתר מתחייבת שלא לעשות שימוש לרעה בפרטים אישיים שמסרתם ולא למסור אותם לגורמים חיצוניים.
 
מחירים ואפשרויות תשלום

המחירים באתר "מחיר הוגן" כוללים מע"מ לפי חוק והאתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
 
באתר ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ישראכרט, ויזה, מסטרקארד, דיינרס או אמריקן אקספרס. בנוסף ניתן לבצע העברה/הפקדה בנקאית לחשבוננו שבבנק הפועלים, כמו גם תשלום  בפייפאל. כל צורת תשלום אחרת מחייבת תיאום מראש הכולל יצירת קשר עם מחלקת שירות הלקוחות.
 
המוצרים שנרכשו באתר יסופקו רק לאחר השלמת כל תהליך התשלום בהתאם לכל אמצעי תשלום שנבחר. כל בעיית תשלום שלא תיפתר תוך 7 ימי עסקים תאפשר ביטול ההזמנה בצורה חד צדדית ע"י והלקוח לא יוכל לתבוע ו/או להאשים בגין זאת.
מוצרים באתר
"מחיר הוגן" מציעה למכירה אלפי מוצרים הנמצאים במלאי. צוות האתר שלנו עושה כל שביכולתו על מנת לעדכן את האתר ולמנוע טעויות בפרסום מוצרים ומחירם. תמונות המוצרים באתר עשויות לעיתים להיות להמחשה בלבד."מחיר הוגן" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. במידה והמוצר לא נמצא במלאי ,נודיע על כך ללקוח בהקדם האפשרי ותציע אלטרנטיבות במידה וישנם ובמידה והלקוח לא יתרצה תזכה אותו על ההזמנה.
תהליך הקנייה
כל משתמש המבצע פעולה באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו. לאחר ביצוע ההזמנה יקבל הלקוח אישור לתיבת הדואר האלקטרוני ובה פרטי העסקה במקרה בו לא אושרה עסקה ע"י חברות האשראי יקבל המשתמש באתר הודעה מתאימה. לצורך השלמת הקניה יידרש המשתמש באתר ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של מפעיל האתר לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י המשתמש באתר, כמו כן תנאי המשלוח יהיו תקפים מיום אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. אין אנו אחראים במישרין או בעקיפין על נזק שיכול להיגרם משימוש במוצרים הנמכרים באתר.
 
 
אספקה
 
אספקת מוצרים מאתר האינטרנט נשענת על דואר ישראל וחברות שליחויות מובילות בפריסה ארצית (להלן: "צד ג'"). יש לדעת כי ימי העסקים נספרים רק אחרי חיוב כרטיס האשראי או קבלת כל תשלום מלא אחר (מבין אפשרויות התשלום שהוזכרו לעיל) באופן ודאי וסופי. ימי ו', שבת, חג וערבי חג, אינם נחשבים כימי עסקים. חנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות שייגרם על ידי צד ג'.
 
בכל הקשור לתקלות ע"י צד ג' או איחורים ומקרים של כוח עליון, שביתות, וכיו', אתר ינסה לסייע ככל יכולתו בכדי שהאספקה תתבצע במהירות הנדרשת אך אין הוא אחראי על מקרים כגון הנ"ל.
 
קיימת אפשרות של איסוף עצמי.  כתובת ושעות פעילות לצורך כך מפורטים בעמוד יצירת קשר.
 
עלות המשלוח
 
מחיר ושיטת משלוח ניתנים לבחירה בעת סיום ההזמנה בסל קניות.
האתר מציע מחיר הוגן לא רק במוצרים אלא גם במשלוח לכן אינך משלמם את עלות המשלוח בפועל על פי מחירון דואר ישראל.
  • דואר רגיל - 5 ₪ המשלוח אינו מאובטח ולא ניתן למעקב.
  • דואר רשום - 15 ₪. כולל מספר מעקב וביטוח.
  • דואר שליחים - 39 ₪ מגיע תוך 2-3  ימי עסקים עד לבית הלקוח.
  • ניתן לבצע איסוף עצמי ממחסנינו בלוד.מומלץ לתאם לפני ההגעה. חניה במקום בשפע.
 
 
אחריות ביטול והחזרת מוצרים
 
בהגדרת כל מוצר מצוינת תקופת האחריות שלו.האחריות תקפה רק לזמן המצוין. על מנת לקבל אחריות למוצר/ים חובה להציג את חשבונית הקנייה. אין אחריות למוצרים שנגרמו ע"י נזק לקוח כגון : קרע, שבר, נזקי מים וקורוזיה או שימוש לא הולם במוצר/ים.
 
"בנושא ביטול והחזרת מוצרים, "מחיר הוגן" תתנהל על פי הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981. הינך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר בתוך 14 ימים מיום קבלתם. על המוצרים להגיע ל "זה להיט" כשהם ארוזים באריזתם המקורית ונמצאים במצב זהה למצב בו קיבלת אותם. כדי להחזיר את המוצרים עליכם לשלוח אותם בצירוף חשבונית שקיבלת (שימו לב, ללא חשבונית לא תיתן האפשרות להחלפת/זיכוי המוצר). במקרה כזה תקבלו זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח (10-35 ש"ח) ועוד 5% מערך המוצר/ים או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם (חוק הגנת הצרכן-התשמ"א).
במקרה של ביטול עסקה הלקוח יחויב על דמי השילוח גם במידה והחברה סבסדה את עלות המשלוח. התמורה תזוכה בכרטיס האשראי, לא ניתן לקבל זיכוי כספי על הזמנות מתחת ל 50 ש"ח. נציג האתר יערוך בדיקה, במקרה בו ימצא המוצר לא הוחזר כחדש אנו רשאים לקבל החלטה על אי קבלת המוצר חזרה.
במקרה בו המוצר אותו קיבלת לא היה תקין בעת קבלתו הינך מתבקש לפנות אלינו ואנו נדאג להחלפתו במוצר תקין.
במקרה של ביטול עקב פגם יחזיר הלקוח את המוצר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ללקוח, הלקוח יזוכה זיכוי מלא ולא יגבה דמי ביטול כלשהם ו/או הוצאות שילוח. על מנת לזכות את הלקוח החנות ו/או היבואן תצטרך לבדוק את המוצר לפני מתן הזיכוי ללקוח, במידה והמוצר שהוחזר אינו פגום הלקוח לא יהיה זכאי לביטול העסקה.
שינויים בתקנון
מחיר הוגן רשאי לשנות מעת לעת את התקנון. קונה המוצר/שרות מחויב לפני כל קניה לקרוא את התקנון, ולקבל את תוכנו. במידה והקונה אינו מקבל את תוכן התקנון הוא אינו רשאי לבצע קניה באתר או להשתמש בשרותי האתר.
מדיניות פרטיות
  • ספקי צד שלישי, כולל גוגל, משתמשים בעוגיות על מנת לשרת מודעות המבוססות על ביקורים קודמים של המשתמש באתר.
  • שימוש גוגל בעוגיות DART מאפשר לגוגל ולשותפיה לשרת מודעות למבקרים באתר על בסיס ביקוריהם באתר ו/או באתרים אחרים באינטרנט.
משתמשים יכולים לבטל את השימוש בעוגיות DART על ידי ביקור מדיניות הפרטיות של רשת המודעות והתוכן של Google 
 
קניין רוחני
 
1.      אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או לצלם ו/או להקליט ו/או לתרגם ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של מחיר הוגן, אלא אם מפעיל האתר התיר זאת במפורש בכתב ומראש.
2.      אין לבצע שימוש בתכני האתר לצורך מסחרי או כל שימוש שאינו לצורך אישי ופרטי.
3.      אין להפעיל יישומי מחשב או כל אמצעי אחר לשם שכפול ו/או העתקה ו/או אחזור אוטומטי לצורך יצירת מאגר ו/או אוסף ו/או לקט שיכילו תכנים מתוך אתר מחיר הוגן. כמו כן, אין להציג תכנים מתוך אתר מחיר הוגן בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה, בתוך אתרי אינטרנט חיצוניים ו/או בתוך תוכנת מחשב ו/או בתוך מכשיר ו/או אביזר ו/או פרוטוקול תקשורת מכל סוג שהוא. חברה מייצגת גולוג שיווק באינטרנט
4.      אין לקשר לאתר מחיר הוגן מתוך אתר המכיל תכנים פורנוגראפיים ו/או תכנים המעודדים לגזענות ו/או הפליה ו/או תכנים שפרסומם מנוגד לחוק ו/או תכנים אשר מעודדים פעילות המנוגדת לחוק.
5.      אין לקשר לאתר מחיר הוגן באופן חלקי, לרבות אל תמונה ו/או טקסט ו/או וידאו, אלה לקשר לדף האינטרנט של אתר מחיר הוגן באופן מלא בצורה שניתן יהיה לראות את העמוד במלואו כפי שהוא (AS IS).
 
 
 
 
כתובתינו: רח הס משה 5, לוד.

טלפון: 
08-6499070

דוא"ל: 
info@mehirhogen.co.il   

שעות פעילות:  א-ה 8:30-17:00


 
FacebookGoogle+TwitterYoutubeLinkedinPinterest
הרשמה
לקבלת עדכונים באימייל הרשמו:

כל זכויות שמורות ל"מחיר הוגן" ואס די יבוא ושיווק